Nasz zespół to troje doświadczonych fizjoterapeutów, specjalizujących się w fizjoterapii pourazowej, leczeniu dolegliwości bólowych oraz nowoczesnych metodach treningowych, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób uprawiających sport amatorsko i rekreacyjnie.

 

 

MARTA WASILEWSKA

Magister fizjoterapii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w fizjoterapii po urazach sportowych, zabiegach ortopedycznych i neurologicznych, oraz po urazach i dolegliwościach bólowych i przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych.

Specjalizuje się w fizjoterapii po urazach sportowych, zabiegach ortopedycznych i neurologicznych, oraz po urazach i dolegliwościach bólowych i przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych.

 

 

 

KAROL LESZCZYŃSKI

Dyplomowany fizjoterapeuta z ponad dziesięcioletnim stażem zawodowym, doświadczenie zdobywał w wielu poradniach oraz oddziałach szpitalnych, przez trzy lata pełnił funkcje fizjoterapeuty pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego, a także koordynatora ds. fizjoterapii w grupach młodzieżowych ŁKS-u. Od 2017 roku pełni funkcję fizjoterapeuty reprezentacji Polski w piłce nożnej plażowej oraz klubowego mistrza Polski KP Łódź. W obu zespołach pełni także funkcję trenera przygotowania motorycznego.

Specjalizuje się w fizjoterapii po urazach sportowych i zabiegach ortopedycznych. Leczy dolegliwości bólowe stawów obwodowych oraz kręgosłupa, a także tworzy innowacyjne rozwiązania treningowe, fizjoterapeutyczne dla klubów sportowych i klientów indywidualnych.

 

 

WIKTORIA CHOJNACKA

Magister fizjoterapii, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w rehabilitacji pooperacyjnej i pourazowej kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Specjalizuje się w rehabilitacji pooperacyjnej i pourazowej kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

W oparciu o wiedzę z anatomii, fizjologii oraz neurologii bada wzajemny wpływ układów ciała na siebie, szukając tym samym przyczyny dolegliwości. Zajmuje się pacjentami zarówno w stanie przewlekłym, jak i ostrym. Ogromną uwagę przywiązuje do technicznej poprawności wykonywanych ćwiczeń. Swoje zainteresowania nadal rozwija uczestnicząc w szkoleniach obejmujących przede wszystkim fizjoterapię dorosłych.